Napisz do nas Odwiedź nas na Facebooku
  • Nasza misja

    Zanim zapiszesz się na kurs, pomyśl, co TAK NAPRAWDĘ chcesz osiągnąć. Celów może być kilka: swobodna komunikacja za granicą, podniesienie kwalifikacji w pracy czy rozwinięcie pasji. My wiemy, jak Ci w tym pomóc.

Kursy dla dorosłych

Wiele osób rozpoczynających kurs mówi, że chcą się nauczyć języka obcego. Być może nie zastanawiałeś się nigdy, jak ogólne jest to założenie i dlatego właśnie często już na wstępie takie osoby skazują się na porażkę.

To, od czego należy zacząć, to jasno określić cel językowy i czas w jakim chcesz go osiągnąć. Trzeba wyznaczyć parametry tego celu i konsekwentnie się ich trzymać. Z łatwością możesz to zrobić z naszą pomocą. To naprawdę połowa sukcesu. Dodaj do tego nasze doświadczenie, wiedzę i zaangażowanie w nauczanie a Twoje szanse na sukces rosną do 90%! Pozostało już tylko 10% i tu przyda się Twoja praca. To bardzo ważne 10%. Nie będziemy czarować, że wszystko zrobimy za Ciebie. Takiej metody jeszcze nikt nie wymyślił. My Cię NIE nauczymy. Sam to zrobisz 🙂 My z radością będziemy Ci towarzyszyć.