Napisz do nas Odwiedź nas na Facebooku


 • Ania

  ania
  Jestem nauczycielem od kilkunastu lat. Mam doświadczenie w pracy w szkole publicznej (podstawowa, gimnazjum), w przedszkolu oraz w specjalnym ośrodku wychowawczym. Prowadzę również szkołę językową. W swojej pracy dbam przede wszystkim o otaczających mnie ludzi. Zarówno dla mnie jak i dla całego zespołu bardzo ważna jest wiedza, profesjonalizm oraz ciepła, miła atmosfera. Staramy się, aby nauka języka angielskiego była czystą przyjemnością.
  Swój czas wolny uwielbiam spędzać z rodziną, przyjaciółmi oraz dobrą książką. Lubię też podróżować i cieszyć się górskim powietrzem. Uważam, że pozytywne myślenie i wiara w drugiego człowieka dają mi siłę do działania. 🙂

  gb

 • Anna

  anna

   

  Pasja, biznes, dzieci. Te trzy słowa nieodłącznie towarzyszą mi przez całe życie.

  Wieloletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu w wielu państwach europejskich pozwoliło mi na zdobycie doświadczenia zarówno w świecie biznesu, marketingu jak i języka angielskiego.

  Dołożę do tego geny nauczycielskie i powstała mieszanka zwana sukcesem 🙂

  Nauczanie zawsze było moją pasją, począwszy od studiów doktoranckich po życie zawodowe.

  Pragnę podzielić się nią z Wami i rozpalić iskierkę do nauki angielskiego. A z małej iskierki powstanie „fire”. Let’s do this fire together 🙂

  ‘If you believe, you can achieve’

  gb

 • Kieron

  yeti

   

  Nickname : Yeti, my friends say I’ve got too much body hair. I’m enthusiastic multi skilled retail professional, who has been working as a native speaker for nearly seven years in Poland.

  I am a man of a certain age, so Star Wars is a big part of my life. You will find it easy to communicate with me, due to the fact that our conversations will be a two way street.
  As a self – motivated individual who often quotes himself to spice up his conversations, in an attempt to make you laugh and relax.

  I’m a married man who loves his life, and has worked very hard to get here.

  My interests are chess, history and working in the garden.
  So please pull up a chair and lets talk…

  gb

 • Paulina


  Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Lubię pracę zarówno z dziećmi jak i z osobami dorosłymi, gdyż obserwowanie postępów zrobionych przez moich uczniów dostarcza mi wiele satysfakcji jak i energii do dalszego działania. Na zajęciach z dziećmi wykorzystuję różne zabawy ruchowe jak i piosenki, które ułatwiają im naukę języka angielskiego. Program nauczania dostosowuje do indywidualnych potrzeb swoich uczniów. Moją pasją jest dobra literatura, teatr oraz podróże, które odbywam w gronie rodziny i przyjaciół.

  gb

 • Magda

  magda
  Moje wykształcenie: Filologia Angielska Uniwersytet Warszawski. Doświadczenie: dwuletnie w nauczaniu jęz. angielskiego i w tłumaczeniach tekstów literackich, praca jako animator w placówkach kulturalno oświatowych oraz przy przygotowaniu imprez kulturalnych . Zainteresowania: architektura krajobrazu, wystrój wnętrz, akwarystyka, książki fantasy, sport (narciarstwo, snowboarding, siatkówka, wspinaczka skałkowa), podróże, rysunek. Co może powstać z takiej mieszanki? Kreatywne, ciekawe, niebanalne zajęcia.
  gb

   

 • Wioleta

  wioleta
  Jestem zwolenniczką interaktywnych metod nauczania łączących opanowanie gramatyki, słownictwa oraz wyrobienie swobody w mówieniu. Mam doświadczenie w pracy z różnymi grupami wiekowymi począwszy od kilkuletnich dzieci, na osobach czynnych zawodowo kończąc. Tworząc program nauczania uwzględniam indywidualne predyspozycje słuchaczy dlatego też skutki nauki widoczne są już po kilku spotkaniach. Wykształcenie pedagogiczne w połączeniu z pięcioletnim stażem nauczania języka francuskiego sprawiają, że zajęcia nie są nudne. Nie mają prawa:) W pracy z dziećmi korzystam nie tylko z odpowiednio dobranych podręczników, ale i z zabaw ruchowych, piosenek ułatwiających dzieciom naukę języka oraz kilkuminutowych bajek stanowiących miły przerywnik ale również stanowiących doskonałe ćwiczenie na rozumienie ze słuchu.
  Podczas mojej praktyki lektorskiej przygotowywałam uczniów zarówno do matury z języka francuskiego, jak również certyfikatów językowych DELF. Wysiłki obu stron zostały zwieńczone sukcesami na miarę ok. 90%
  Uczę, ponieważ sprawia mi to przyjemność. A jeśli robi się to, co się lubi, to całość musi dać dobry efekt.

  frgbmatematyka

 • Ola

  ola
  Kilkanaście lat temu w mojej głowie narodził się pomysł – „Zostanę nauczycielem!” Później

  zaczęłam przygodę z językiem niemieckim i właściwie od tego czasu wiedziałam już, że

  zostanę lektorem niemieckiego. Związku z tym, że w ten oto sposób pogodziłam pasję

  i marzenie, praca w szkole językowej daje mi niezwykłą satysfakcję. Radość w oczach

  kursantów i zadowolenie z ich językowych sukcesów (zarówno tych małych, jak i dużych)

  sprawiają mi przyjemność i motywują do dawania z siebie jak najwięcej.

  Na co dzień studiuję na Uniwersytecie Warszawskim oraz działam w organizacji studenckiej

  NZS. Swój wolny czas poświęcam podróżom – tym palcem po mapie oraz tym rzeczywistym.

  degb

 • Agata

  agata

   

  Jestem magistrem filologii rosyjskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Od wielu lat dzielę się swoją wiedzą z dziećmi i młodzieżą, a od niedawna również z dorosłymi.

  Najważniejszy jest dla mnie dobry kontakt ze słuchaczami i satysfakcja z ich postępów.

  Chcesz poprawić oceny z języka rosyjskiego? Zdać pozytywnie egzamin gimnazjalny lub

  maturę? Poszerzyć swoje umiejętności językowe jako pracownik firmy? Zapraszam na moje

  zajęcia. Zapewniam miłą atmosferę oraz przystępny sposób przekazywania wiedzy.

  Wierzę, że języka obcego można się nauczyć w każdym wieku, wystarczą chęci, trochę

  motywacji i odrobina samozaparcia. 🙂

  rupl

 • Arek

  arek

   

  „Pasja trwa przez całe życie…
  Pochłania Twój najcenniejszy czas-, ale to nie czas stracony…
  To miłość do rzeczy, które nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość..

  Warto spotykać w życiu ludzi z pasją. Pasją, która nie tylko inspiruje, ale również pomaga żyć, czyniąc to nasze życie o wiele ciekawszym doświadczeniem”


  Lata spędzone przy monitorze, ponad dziesięć lat wdrożeń, analiz, projektowania, studia podyplomowe w Polsko Japońskiej Szkole Technik Komputerowych, setki godzin szkoleń to moje życie. Dlaczego uczę, dlaczego lubię uczyć? Bo nauczanie uczy, bo zarażam wirusem mojej pasji, bo sprawiam, że nieosiągalne staje się obliczalne prostym algorytmem.

  kom